Vítání jara a vynášení Morany

Tato akce započala činnost našeho Klubu Sobíšek. První loučení se zimou se uskutečnilo v roce 2019 a tradičně probíhá každým rokem na smrtnou neděli.

Výšlap na vrchol Beskyd

Každý rok organizujeme společný výšlap na nedaleký vrchol Beskyd. Již jsme byli společně 3x na Prašivé a na Gírové. Pro děti je vždy nachystaná zábavná stezka plná úkolů a odměna.

FEST táborák

Stejně jako každý z nás se vyvíjí i tato naše slavnost procházela určitým vývojem. Přesto si své místo vždy udržela na přelomu letních prázdnin, jako oslava k zakončení příměstských táborů. Myslíme na všechny generace a program připravujeme pro lidičky každého věku.

Lampiónkový průvod

Navázali jsme na tradiční akce předchozích rodičovských sdružení a lampiónkový průvod organizujeme nadále. Většinou nás doprovází i koníci kteří vozí děti a na konci průvodu je vždy nachystáno občerstvení a kreativní tvoření pro děti.

Mikuláš k vám domů

Tato akce také procházela vývojem a přizpůsobovala se aktuálním možnostem. Finální verzí je však návštěva Mikuláše, čerta a anděla u vás doma.